top of page
Závodní dráhy

REZERVACE - Zážitková jízda

30 nebo 60 minut

Zážitek ze srdce automobilových vášní: Jízda v Porsche Taycan Turbo! 🏁

 

Zažijte nezaměnitelný pocit síly, elegance a luxusu s jízdou v ikonickém Porsche Taycan Turbo!

S námi máte jedinečnou příležitost usednout za volant tohoto impozantního elektromobilu a prožít nezapomenutelný okamžik na silnici.

Co vás čeká:

🔥 Zážitek rychlosti: Vyzkoušejte sílu elektromotoru s výkonem 500 kW (680 PS), který vás dovede z 0 na 100 km/h za pouhé 3 sekundy.

💨 Elegance a luxus: Ponořte se do atmosféry luxusního interiéru, který kombinuje prvotřídní materiály s nejmodernější technologií.

🛣️ Emoce na každém kilometru: Projeďte se okolím jako nikdy předtím a užijte si každou zatáčku, každý přímý úsek a každou sekundu plnou adrenalinu s naším instruktorem.

Pro koho je tento voucher:

🎁 Ideální dárek pro automobilové nadšence, milovníky rychlosti nebo pro ty, kteří si chtějí dopřát nezapomenutelný zážitek.

👥 Skvělý pro jednotlivce, páry nebo skupiny přátel, kteří si chtějí užít exkluzivní jízdu v jednom z nejprestižnějších vozů na světě.

🔔 Využijte tuto jedinečnou příležitost a rezervujte si svůj termín ještě dnes! Počet voucherů je omezený, takže neváhejte a přidejte si k životním zážitkům další nezapomenutelnou kapitolu s Porsche Taycan Turbo.

Zážitková jízda 30 minut

10 minut seznámení s vozem, odpovědi na Vaše otázky, dále 30 minut spolujízdy ve vozidle, 30 km dlouhá jízda, zažijete launch control a zrychlení vozidla z 0 - 100 km/h za 3 sekundy, řídit bude zkušený instruktor. Na palubu si můžete vzít další 1 osobu. Hudba dle Vašeho výběru.

Časová náročnost: 40 minut

Cena: 2799,-

Místo konání: Česká Kamenice

Zážitková jízda 60 minut

10 minut seznámení s vozem, odpovědi na Vaše otázky, dále 60 minut spolujízdy ve vozidle, 60 km dlouhá jízda, zažijete launch control a zrychlení vozidla z 0 - 100 km/h za 3 sekundy, řídit bude zkušený instruktor. Na palubu si můžete vzít další 1 osobu. Hudba dle Vašeho výběru.

Časová náročnost: 70 minut

Cena: 4899,-

Místo konání: Česká Kamenice

Termín: Náš pracovník Vás po rezervaci kontaktuje a domluví s Vámi vyhovující termín.

Vyberte možnost
Platba
Poukaz zaslat

Rezervace odeslána

Po odeslání rezervace se Vám v nejbližší době ozve náš pracovník. Zašle informace s kterými je potřeba se seznámit a dohodne s Vámi termín letu. 

Pokud máte poukaz, napište jeho kód do "poznámka k rezervaci"

bottom of page