top of page
létající letadla

REZERVACE - Sdílený zážitkový let
30 nebo 60 minut

Sdílený zážitkový let s letounem ATEC Zephyr: 30 nebo 60 min.

Užijete si sdílený let ve dvoumístném letadle ATEC Zephyr se 100koňovým motorem Rotax. V ceně máte i palivo a poplatky za vzlet a přistání na letišti.

Nejprve vás bude čekat 15min. předletová kontrola, seznámení s letadlem a odpovědi na otázky. Dále se už vydáte na runway. Klidně si s sebou na letiště vezměte doprovod, ten sice nepoletí, ale může vás fotit a natáčet.

Dobré vědět: V letadle je z důvodu zvýšené bezpečnosti zabudovaný padákový záchranný systém. Není však čeho se bát – letadlo patří k nejbezpečnějším ve své třídě, a to díky velkému rozpětí křídla a ovladatelnosti.

Podle délky letu vás čeká 60- nebo 120km okruh, který je možné upravit podle vašeho přání. Za 30 min. se dá stihnout např. Bezděz a Ještěd nebo se dá letět nad národní park České Švýcarsko a zpět. Za 1 hod. se podíváte např. na vše výše zmíněné a až k obrovskému uhelnému dolu v Polsku.

Pilot vám během letu vysvětlí, jak letadlo funguje, k čemu co slouží a jak se s tím zachází. Pokud budete mít zájem, můžete po vyzvání převzít kontrolu nad letadlem. Pilot na vás bude dohlížet a hlídat bezpečnost letu.

Sdílený zážitkový let 30 minut

15 minut předletová kontrola a seznámení s letadlem, odpovědi na Vaše otázky, dále 30 minut v letadle, 60 km dlouhá trať dle Vašeho výběru, nebo dle výběru našeho pilota. Komunikace s pilotem při letu, možnost převzít řízení letadla a zkusit si pilotáž.

Časová náročnost: 50 minut

Cena: 2799,-

Místo konání: Letiště Česká Lípa

Sdílený zážitkový let 60 minut

15 minut předletová kontrola a seznámení s letadlem, odpovědi na Vaše otázky, dále 60 minut v letadle, 120 km dlouhá trať dle Vašeho výběru, nebo dle výběru našeho pilota. Komunikace s pilotem při letu, možnost převzít řízení letadla a zkusit si pilotáž.

Časová náročnost: 80 minut

Cena: 4899,-

Místo konání: Letiště Česká Lípa

Termín: Náš pracovník Vás po rezervaci kontaktuje a domluví s Vámi vyhovující termín.

Vyberte možnost
Platba
Poukaz zaslat

Rezervace odeslána

Po odeslání rezervace se Vám v nejbližší době ozve náš pracovník. Zašle informace s kterými je potřeba se seznámit a dohodne s Vámi termín letu. 

Pokud máte poukaz, napište jeho kód do "poznámka k rezervaci"

sledujte nás na sociálních sítích

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page